Kodade tutvustus Trüki E-mail
Keskmaa Ordu liikmed jagunevad kodadesse. Iga koda tegeleb konkreetse Keskmaa kultuuri uurimise, edendamise ja juurdeloomisega. Hetkel on Keskmaa Ordus kokku seitse Koda.
 
Angmari Koda Trüki E-mail

Angmari Koda – see on mustad varjud, hiiliv õudus ja kalbed silmad. See on Nazgûli kriiskamise kaja kaljudelt, räme orkinaer, vangide hala ja ahelate kõlin. See on surnud kassikaku küsiv pilk. Karm, kõle ja udune. Päikesekiirtel pole siia asja.

Loe edasi...
 
Durini Koda Trüki E-mail

Durini Koja päkapikud on Keskmaa Ordus esindatud tagasihoidliku kooslusega, kuid sellele vaatamata väärtusega, mida on võimatu üle hinnata. Durini päkapikud on kiivad, kuid ausad; salalikud, kuid ustavad; uhked, kuid õiglased.

Loe edasi...
 
Elendili Koda Trüki E-mail

Kuningate laevu tõukas
Üle vete tuul.
Mida tõid nad maalt, mis ammu,
Merre vajunud?
Seitse tähte, seitse kivi,
Ühe valge puu.

Loe edasi...
 
Elrondi Koda Trüki E-mail

Kui rännust väsinud tusane meel
sea sammud koskede alla
haldjalaul kaunis näitab sul teed
tähed su üle ning rajad on valla

Loe edasi...
 
Fangorni Koda Trüki E-mail

Fangorni Kotta kuuluvad endid, metshaldjad ja muud Endisõbrad, kes entide lahkel loal Fangorni elama on asunud. Kõik, kes tunnevad end kodus laantesüdames, kellel on südant ja hoolimist metsaelanike vastu sipelgast karuni, põdrasamblikust kivitammeni, on oodatud Fangorni lehekatuse alla.

Loe edasi...
 
Maakonna Koda Trüki E-mail

Maakonna Koda, nagu nimestki järeldub, on kääbikute Koda. Nagu arvata võib, ei kuulu siia Kotta ülemäära sõjakad ega auahned olevused, kes ajavad taga kuulsust või hindavad kõrgelt poolemeelseid vägitükke.

Loe edasi...
 
Rohani Koda Trüki E-mail

Rohan on hobuseisandate kuningriik, mille piirid ulatuvad Rohani aladelt Põhja mägedeni.

Loe edasi...