Durini Koda Trüki E-mail

Durini Koja päkapikud on Keskmaa Ordus esindatud tagasihoidliku kooslusega, kuid sellele vaatamata väärtusega, mida on võimatu üle hinnata. Durini päkapikud on kiivad, kuid ausad; salalikud, kuid ustavad; uhked, kuid õiglased.

Durini Koda ei tunne teab mis suurt huvi ülejäänud Kodade tegemiste vastu ja eeldab sarnast suhtumist enda suhtes ka teistelt. Koja rituaalid ja tavad on teada ainult Koja liikmetele - neid kolmandatele isikutele ei avalikustata.

Durini Koja sümboliks on Durini Kroon - Durin Surematu kroon, mida ümbritseb seitse taevatähte.

Durini Koja tähtsaimaks reliikviaks on Durini Kirves - Durin Surematu suur sõjakirves, millele on kantud maagilised ruunid.

Durini Koja tähtsaimaks pühaks on Durini Päev, nii kutsutakse päkapike uut aastat, mis langeb sügise viimase noorkuu esimesele päevale.

 

Image

Armas rändur!

Mis siin salata - oma elukogemuse ning praktilise loomu tõttu on just päkapikud Keskmaa Ordus tihti otsustajad ja need, kes armastavad öelda, kuidas asjad tegelikult on. Kuid see ei tähenda, et me ei võtaks kuulda teiste nõu ja õpetusi - need on meile alati olulised ja kui olukord seda võimaldab, siis võtame neid ka arvesse.

Durini Kojas olemine tähendab sõprust ja seltskonda - meid võib tihti leida kuskil hubase kõrtsi tagakambris nautimas kesvamärjukest ja arutamas maailma asjade üle. Olgem ausad - vahutav õllekapp on ühe päkapiku lahutamatuks kaaslaseks - ikka ja alati.

Olla Durini Koja liige pole mitte lihtsalt privileeg, vaid see on elustiil.

 

Durini Koja liikmed:

Thorin - Keskmaa Ordu Rüütel & Durini Koja Meister
Gazhad - Keskmaa Ordu Relvakandja & Durini Koja Meister
Dwar - Keskmaa Ordu Relvakandja & Durini Koja Sell
Kheled - Keskmaa Ordu rändur & Durini Koja Sell

Lähemat informatsiooni Koja toimetuste-tegemiste kohta saavad tulevased päkapikud aadressilt E-mail on kaitstud spämmirobotite eest, Javascript peab olema sisse lülitatud

 
< Eelmine   Järgmine >