Trüki E-mail

Birminghami ja Lustrumi konverentsi järelkajad

Viimaks ometi on väljas Birminghamis 2005. aastal toimunud konverentsi "The Ring Goes Ever On" materjalid. Konverents oli pühendatud 50. aasta möödumisele "Sõrmuste Isanda" esmatrüki ilmumisest. 

Raamat on väga mahukas ja ilmub kahes köites (837 lehekülge), sisaldades muu hulgas selliseid autoreid nagu Tom Shippey, Rhona Beare, Michael Scott Rohan, Colin Duriez jpt (mh ka teie tagasihoidlik allakirjutanu) Kokku võib raamatust leida 98 erinevat kirjutist 95 eri autorilt ja kõikvõimalikel Tolkieni ning tema maailma puudutavatel teemadel.

Vaata lähemalt ja telli siit:

http://www.tolkiensociety.org/2005/proceedings/index.html

Veidi kiiremini on oma konverentsi materjalid trükki saanud Hollandi Tolkieni selts Unquendor, kelle viienda, 2006. aastal toimunud Lustrum konverentsi järelmid on samuti ilmunud – „Lembase“ erinumbris.
Selle konverentsi autorite hulgast võite leida konverentsi aukülalise professor Cor Bloki, professorid Arne Zettersteni ja Nils Ivar Agøy, ja paljud teised.
Rohkem infot selle trükise kohta võib leida aadressidelt http://www.unquendor.nl ja http://www.tolkienwinkel.nl . Hollandi keele oskus tungivalt soovitav. Smile
 
Sash Uusjärv
 
Image
 
 
< Eelmine   Järgmine >