Trüki E-mail
Christopher Lee "Kääbikust"

10. veebruaril filmisaidile IGN antud intervjuus kõneles vanamister oma kahest ehk kõige kuulsamast rollist: kurjam Scaramangast Bondi-filmis "Mees kuldse relvaga" ning muidugi Sarumani rollist "Sõrmuste Isandas". Siinkohal on lühidalt refereeritud selle intervjuu "Sõrmuste Isandat" ja ka "Kääbikut" puudutav osa.

IGN: Kas te olete nõus taas Sarumani mängima "Kääbikus" või sellele järgnevas nn "Kääbik 2" filmis?

Lee: Kuulsin, et Ian McKellen on juba andnud oma nõusoleku mängida "Kääbikus" Gandalfi, kuid minu tegelast selles raamatus üldse polegi. Samas ei või kunagi teada. Võimalik, et võlurite nõukogu otsustatakse äkki sisse pista. Mul pole aimugi. Praeguseks hetkeks ei ole mulle mingeid ettepankuid tehtud.

Image
Christopher Lee

Muidugi tuleb meeles pidada, et võlurid olid kõik tuhandeid aastaid vanad. Võimalik, et sel ajal, kui Saruman oli Valge Nõukogu pea, oli ta auväärne, õilis ja imetlusväärne isik. Teda võidakse filmis hoopis sellisena esitleda, sest kunagi pole selgitatud, miks ta pöördus kurjuse poole.

IGN: Tahaksite te seda rolli mängida?

Lee: Oma vaimus - vägagi. Kuid ma olen nüüdseks saanud nii vanaks (86), et taas Uus-Meremaale minek nõuaks minult tõsist pingutust. See pole lihtne, sest reis on väga kurnav. Ma pole kindel, kas saaksin sellega hakkama isegi siis, kui reisida vahepeatustega. 

IGN: Kui teie stseene oleks võimalik filmida Londonis, kas siis oleksite huvitatud? 

Lee: Oo jaa, loomulikult. Oleksin väga õnnelik.


Täispikkuses intervjuu leiad siit: http://movies.ign.com/articles/952/952905p1.html  

 
< Eelmine   Järgmine >