Trüki E-mail
Sean Astin on “Kääbiku” jaoks valmis - kui see on valmis tema jaoks
 Sean Astin kinnitas SCI FI Wire’le, et ta mängiks suurima heameelega Sam Gamgee rolli ka tulevases “Kääbiku” filmis, kuid kuna populaarset kääbikukvartetti Frodo, Sam, Merry ja Pippin “Kääbiku” raamatus ei ole, siis peab ta seda võimalust vähetõenäoliseks.

Astini kommentaar on aga vastuolus sellega, mida rääkis intervjuus MTV News’ile Dominic Monaghan, kes on üsna kindel, e nii tema, kui ka Sean Astin, Billy Boyd ja Elijah Wood teevad “Kääbiku” kaksikfilmis kaasa.

„Mina isiklikult ei oota, et mind tagasi kutsutakse. Peter teab, et ta peab mulle vaid ütlema, kus ja millal kohale ilmuda, ja ma olen seal... Kuid ma ei tea. Ma ei tea, mis sellest saab. „Sõrmuste Isanda“ tegemise ajal arutasid kõik, et kas „Kääbik“ ka kunagi tehtud saab. Siis oli ju kogu see poliitiline värk.
Sean Astin Samina Kuninga Tagasitulekus
Sean Astin Samina Kuninga Tagasitulekus

Stuudiol olid ainult teatud õigused, ning kui nad kõiki õigusi ei saa, siis nad seda ei tee, ja kogu see bla-bla-bla. Mina ütlesin alati: „Te peast soojad. Muidugi tehakse see ära, see tuleb viimase peal ja Peter teeb seda. Ja ongi kõik.“ Ja nüüd seda tehaksegi. Olen üsna elevil ja ootan filme väga. Aga vaevalt, et mind osalema kutsutakse.

Sean Astini tegemistest pikemalt loe intervjuust siit:

 

 
< Eelmine   Järgmine >